TÜRKÇE DUBLAJ Buz Devri 5:Büyük Çarpışma izle

Buz Devri 5:Büyük Çarpışma izle

IMDb: YIL:
FRAGMAN Untitled Wolverine Sequel – Wolverine 3 HD izle

Untitled Wolverine Sequel – Wolverine 3 HD izle

IMDb: YIL:
TÜRKÇE DUBLAJ Warcraft 2016 Türkçe Dublaj İzle HD

Warcraft 2016 Türkçe Dublaj İzle HD

IMDb: YIL:
TÜRKÇE DUBLAJ American Ultra 720p izle

American Ultra 720p izle

IMDb: YIL:
TÜRKÇE ALTYAZI Pixels Türkçe Altyazı 1080p izle

Pixels Türkçe Altyazı 1080p izle

IMDb: YIL:
TÜRKÇE DUBLAJ Kod 999 – Triple 9 Full HD izle

Kod 999 – Triple 9 Full HD izle

IMDb: YIL:
TÜRKÇE DUBLAJ Batman ve Superman Adaletin Şafağı izle

Batman ve Superman Adaletin Şafağı izle

IMDb: YIL:
Deliormanlı 2016 Full HD İzle

Deliormanlı 2016 Full HD İzle

IMDb: YIL:
TÜRKÇE DUBLAJ Mısır Tanrıları izle

Mısır Tanrıları izle

IMDb: YIL:
Küçük Esnaf 2016 Sansürsüz Full İzle

Küçük Esnaf 2016 Sansürsüz Full İzle

IMDb: YIL:
TÜRKÇE DUBLAJ X Men : Kıyamet izle

X Men : Kıyamet izle

IMDb: YIL:
TÜRKÇE DUBLAJ 5.Dalga izle

5.Dalga izle

IMDb: YIL:

Ninja Kaplumbağalar 2 izle

FRAGMAN PLUS ALTYAZILI
1234

Ninja Kaplumbağalar 2 Döndü!
Çocukluğumuzun en sevilen çizgi filmlerinden olup beyaz perdeye uyarlanan Ninja Kaplumbağalar yeni maceraları ile yediden yetmişe herkesi çevresine toplamaya devam ediyor. 2014 yılında ilk filmleri ile ekrana gelen Ninja Kaplumbağalar ilk seride baş düşmanları olan Shredder’i büyük bir yenilgiye uğratmıştı. Ancak ikinci seride farklı düşmanlar ile karşılaşan sevimli dostlarımız büyük macera ile yeniden dönüş yaptılar. Ninja Kaplumbağalar 2 izle özelliği ile 2016 yılında gösterime girecek olan bu filmi sayfamızdan izleyebilirsiniz. Ayrıca yönetmen koltuğunda Michael Bay’ın bulunduğu Ninja Kaplumbağalar eskisinden daha güçlü bir şekilde şehirlerini korumaya devam ediyorlar. Meraklılarının sayısı her geçen gün artan bu filmde yepyeni maceralar bulunduğu gibi büyük bir olay örgüsü de izleyicileri bekliyor.
Ninja Kaplumbağalar 2 İş Başında!
Ninja Kaplumbağalar 2’de kahramanlarımız yine şehirlerini korumak amacıyla büyük riskleri alıyorlar ve tehlikeli yollardan geçiyorlar. Şehirlerini her zamankinden daha iyi korumak adına çalışan bu kaplumbağaların yeni hikâyesi eskisine nazaran daha eğlenceli ve daha hızlı ilerleyen bir yapıda olacak. Ninja Kaplumbağalar 2 Türkçe dublaj izle özelliği bulunan adresimizden ise bu filmi görüntüleyebilirsiniz. Görsel efektlerin muhteşem bir şekilde işlendiği bu seride kaplumbağa dostlarımızın karşısına çıkan düşmanlarla olan amansız mücadeleleri ise görülmeye değer bir hikaye bütünlüğünü ortaya koyuyor. Bu filmi çocuklar kadar büyüklerin de merakla takip ettiği söylenenler arasında.
Ninja Kaplumbağalar 2’de Şok Olaylar!
Megan Fox, WillAmett, StephenAmell gibi isimlerin başrollerinde yer aldığı Ninja Kaplumbağalar 2 full hd izle özelliği ile sizler için adresimizde bulunuyor. Tek tıkla izleyebilme imkanın kavuşacağınız bu filmde yaşanan şok gelişmeleri fragmanlardan değil de gerçekten takip etmek isterseniz bizi takip edebilirsiniz. Macera ve aksiyon türünde çekilen bu film Amerika yapımı olmasının yanında usta sahneleri ile se sinemaseverlere benzersiz bir şölen yaşatıyor. Şimdiden serinin üçüncü filminin de beklendiği Ninja Kaplumbağalar serisinde yaşanacak olan olaylarda merak ediliyor. Ailecek izlenebilecek filmler arasında yer alan bu bölümü merak edenler film hakkında olumlu yorumlarda bulunuyorlar. Fragmanı ise şimdiden oldukça beğenildi.

Yorumlar

yunus

2 ay önce

vay beeee