İntihar Timi – Suicide Squad – 2016 – Full İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.6 IMDB Puanı 1 Yorum 12,125 Görüntülenme

İntihar Timi – Suicide Squad – 2016 – Full İzle

David Ayer'in yönetmenliğini yaptığı filmimizde ağır cezalar yemiş ve kötü suçlar içlemiş kanun kaçakları devletin amacına hizmet etmek için hapisten çıkarılıp silahlandırılıyor.Oyuncu kadrosunda Jared Leto, Joel Kinnaman, Margot Robbie, Viola Davis, Will Smith gibi önemli isimlerin yer aldığı filmi sizlere sunuyoruz iyi seyirler.
Açılmayan filmleri yorumla bize bildiriniz.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  İntihar Timi (Suicide Squat)
  12 Ağustos tarihinde vizyona giren İntihar Timi, DC Comics çizgi romanının beyaz perdeye uyarlanmış halidir. 2016 ABD yapımı olan filmin yönetmenliğini David Ayer üstleniyor. Film süresi 130 dakikadır. Aksiyon türünde vizyona giren filmin yapımcılığını Dan Lin üstlenmiş. Filmin senaryosu, Justin Marks’a ait. Filmde; Will Smith, Jared Leto, Margot Robbie, Joel Kinnaman, Viola Davis ve Ben Affleck gibi oyuncular yer alıyor.
  Warner Bros ve DC Comics filmin yapımını beraber üstlenmiş. Artık klasikleşmiş olan Batman ve Joker mücadelesi farklı bir senaryo ile karşımıza çıkıyor. Kalabalık bir oyuncu kadrosuna sahip olan film, yüksek bir bütçe ile çekildi. Filmde en çok hayran kitlesine sahip olan oyuncu, Harley Quinn karakterini canlandıran, Margot Robbie’dir. Batman karakterini filmde Ben Affleck canlandırıyor.
  Amanda Waller, hükümet adına çalışan gizli bir örgütün başıdır. Gizli istihbarat servisi ARGUS, son zamanlarda ortaya çıkan gizemli bir örgütlenme ile mücadeleye girişir. Ancak elinde bulunan elemanların yetenekleri, bu örgüt ile mücadele etmeye yeterli değildir. Daha önceden hapse atılan süper kötülerden yardım almaya karar veren Amanda, operasyonun başarısı için bir dizi tedbir alır.
  Suçluların kaçmaması ve ihanet etmemesi için boyunlarına uzaktan kumanda ile çalışan bir bomba düzeneği bağlanır. Görevi başarı ile bitirmeleri halinde, hapis oldukları süre azalacaktır. Çok tehlikeli bir göreve yollanacak olan ekip, görevin imkânsızlığı nedeni ile intihar timi olarak adlandırılır. Tim üyelerinin her birinin farklı yetenekleri vardır. Harley Quinn çok zeki aynı zamanda çok iyi bir suikastçıdır. Deathshot keskin nişancı yeteneklerine sahiptir ve hiçbir hedefi ıskalamaz.
  Killer Croc muhteşem hayvan güçlerine sahiptir. Enchantress timin büyücülerindendir. Rick Flag ise ateşi kontrol etme gücüne sahiptir. Birbirinden farklı yeteneklere sahip olan tim çok tehlikeli bir düşmana karşı mücadele vereceklerdir. DC Comics karakterlerinden olan Joker karakteri, her zamanki tehlikeli ve çılgın hali ile karşımıza çıkıyor. Batman’ın en tehlikeli düşmanlarından olan Joker, bu sefer şehri büyük bir tehlike altına sokuyor.
  intihar timi izlefragmanını internet sitelerinden takip edebilirsiniz.

  Diğer Adları:

  Suicide Squad

  Yayın Tarihi:

  05 Ağustos 2016

  Senaryo:

  David Ayer

  Ödüller:

  2 ödül & 6 Adaylık.

  Yorumlar (1)

  Yandex.Metrica